Showing all 3 results

 • OnlyBio Hair & Body Care Travel Pack Kokos

  OnlyBio Hair & Body Care Travel Pack Coconut

  £10.99

  OnlyBio Hair & Body Care Travel Pack Kokos to Twój podróżny zestaw naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Wegańskie formuły produktów doskonale zregenerują, nawilżą i wygładzą skórę, a zmysłowy zapach kokosu wprowadzi Cię w znakomity nastrój i otuli swoją słodyczą. Szampon i odżywka sprawią, że Twoje włosy będą gładkie, mocno nawilżone i pełne blasku….

 • OnlyBio Hair & Body Care Travel Pack Raspberry

  £10.99

  OnlyBio Hair & Body Care Travel Pack Malina to Twój podróżny zestaw naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Wegańskie formuły produktów doskonale zregenerują, nawilżą i wygładzą skórę, a zmysłowy zapach maliny wprowadzi Cię w znakomity nastrój i otuli swoją słodyczą. Szampon i odżywka sprawią, że Twoje włosy będą gładkie, mocno nawilżone i pełne blasku….

 • OnlyBio Hair in Balance Wcierka odżywcza 100ml

  OnlyBio Hair in Balance Nourishing Rub 100ml

  £6.99

  OnlyBio Hair in Balance Wcierka odżywcza Onlybio przygotowało dla Ciebie sposób na słabe, wypadające włosy. Wcierka odżywcza Hair in Balance sprawia, że kondycja skalpu ulega poprawie, a pasma mają idealne warunki do wzrostu. W efekcie wyglądają one zdrowo i pięknie, a fryzura staje się widocznie zagęszczona. Co sprawia, że produkt jest tak skuteczny? Roślinne ekstrakty…