Wyświetlanie 1–12 z 82 wyników

Anwen w UK – świadoma pielęgnacja dla Ciebie

Anwen kosmetyki do włosów – zrewolucjonizowały rynek, pokazując, że da się dbać o włosy w sposób bardziej świadomy w zaciszu własnego domu.

Właścicielka marki Anwen jako pierwsza nauczyła Polki, co to jest porowatość włosów i dlaczego warto na to zwracać uwagę podczas wyboru kosmetyków.

Dziś praktycznie każda z nas rozumie takie terminy jak równowaga PEH, czy porowatość włosów i coraz częściej dokonujemy świadomych wyborów, kupując odpowiednie dla naszych włosów kosmetyki.

Dunia Organic jest oficjalnym dystrybutorem kosmetyków tej marki na Wyspach, z czego jesteśmy bardzo dumne.

Oferta marki Anwen u Duni

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę ich kosmetyków, ponieważ my też kochamy piękne, zadbane włosy. Wśród nich maski, szampony, odżywki, olejki, jak również gumki do włosów, kule do kąpieli czy świece, które umilą Ci domowe SPA.

Kosmetyki Anwen podzielone są na porowatość. Na naszej stronie znajdziesz filtr, dzięki któremu z łatwością znajdziesz produkty dopasowane do Twojej porowatości. A jeżeli jej nie znasz, na samym końcu tego wpisu znajdziesz link do testu na stronie Anwen.

Ekologia

Bliskie ich sercu jest to, co nam, czyli dbanie nie tylko o nasze włosy, ale także o planetę, która jest naszym wspólnym domem. Dlatego kosmetyki Anwen dostępne są w opakowaniach z surowców łatwych do ponownego przetworzenia jak szkło, metal, czy kartony.

Tuby odżywek do włosów wyprodukowano z PCR – tworzywa pochodzącego z recyklingu, które w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia.

Włosomania w UK

Jeśli słyszałaś produktach marki Anwen, obiły Ci się pewnie o uszy terminy takie jak równowaga PEH, porowatość włosów i świadoma pielęgnacja. Jeżeli nie do końca wiesz, o co chodzi, czytaj dalej.

Nasz Instagram pełen jest wiedzy dot. naturalnego dbania o włosy, twarz i ciało. Serdecznie zapraszamy Cię do polubienia go, gdzie nie tylko uczymy jak holistycznie dbać o siebie, ale też będziesz na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami.

Test na porowatość możesz też wykonać tu.