Regulamin Sklepu

Regulamin Sklepu Internetowego Dunia Organic

I. Postanowienia ogólne:

 1. Sklep internetowy www.duniaorganic.com prowadzony jest przez Klaudię Rubaszewską, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Dunia Organic Ltd z siedzibą w Aberdeen, AB24 3PG; numer działalności SC608208.
 2. Niniejszy Regulamin jest skierowany do Klienta i określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego.
 3. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta. Jeśli dokona zakupu lub zarejestruje się na stronie, akceptuje warunki umowy.
 4. Konsument musi mieć ukończone 18 lat, aby korzystać ze sklepu internetowego Dunia Organic. Dokonanie zakupu w sklepie jest jednoznaczne z oświadczeniem wieku.

II. Zasady korzystania ze Sklepu Internetowego:

 1. Warunkiem rozpoczęcia korzystania ze Sklepu internetowego jest akceptacja Regulaminu Sklepu.
 2. Sklep zapewnienia bezpieczeństwo przekazu wiadomości i danych w związku ze świadczonymi w ramach Witryny usługami, Sklep internetowy podejmuje środki techniczne i organizacyjne odpowiednie do stopnia zagrożenia bezpieczeństwa świadczonych usług, w szczególności środki służące zapobieganiu pozyskiwania i modyfikacji przez osoby nieuprawnione danych osobowych przesyłanych w Internecie.
 3. Klienta obowiązuje zakaz: dostarczania treści zabronionych przez przepisy prawa, w tym naruszających dobra osobiste i inne prawa osób trzecich; działania w sposób naruszający prawo czy w celu obejścia prawa, a także w sprzeczności z zasadami współżycia społecznego lub dobrymi obyczajami; korzystania ze Sklepu Internetowego w sposób zakłócający jego funkcjonowanie lub uciążliwy dla Sprzedawcy oraz innych Klientów.
 4. Dunia Organic Ltd może pozbawić Klienta prawa do korzystania ze Sklepu Internetowego, jak również może ograniczyć jego dostęp do części lub całości zasobów Sklepu Internetowego, ze skutkiem natychmiastowym, w przypadku naruszenia przez Klienta Regulaminu, a w szczególności, gdy Klient:
  a. podał dane wprowadzające w błąd lub naruszające prawa osób trzecich,
  b. dopuści się zachowań, które są niezgodne z Regulaminem lub obowiązującymi przepisami prawa,
  c. narusza zasady współżycia społecznego np. poprzez kilkakrotne dokonywanie zamówień i ich nieopłacanie.

III. Zamówienia:

 1. Zamówienia na sklepie można składać jednorazowo lub zarejestrować się na sklepie, w tym celu Klient wypełnia formularz, gdzie trzeba podać imię, nazwisko, adres e-mail i telefon oraz adres do wysyłki. Ustala również hasło, które będzie potrzebne do kolejnego logowania. Hasło nie może być przekazywane osobom trzecim.
 2. Konto zawiera informacje podane przez Klienta podczas Rejestracji. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych i ich przetwarzania, podane są w punkcie 8. Klient zobowiązany jest do aktualizacji danych Konta.
 3. Zamówienia w naszym sklepie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Z zastrzeżeniem, że wysyłka jest realizowana tylko w dni robocze.
 4. Zamówienie zostaje realizowane po spełnieniu warunków: podanie prawidłowego adresu, numeru telefonu, adresu e-mail oraz wypełnienia prawidłowo formularza zamówienia. W formularzu należy wybrać sposób płatności oraz rodzaj dostawy, koszt dostawy opłaca kupujący.
 5. Jeśli zamówienie zostało złożone, klient otrzyma e-maila potwierdzającego. Prosimy o ponowne sprawdzenie danych i treści zamówienia.
 6. Klient zobowiązany jest zapłacić za złożone zamówienie w ciągu 48 godzin. Jeśli z przyczyn losowych Klient nie jest w stanie opłacić dokonanego zakupu, prosimy niezwłocznie skontaktować się ze sklepem drogą mailową lub telefoniczną.
 7. Metodami płatności są: płatność kartą debetową lub kredytową lub gotówką.
 8. Przy wyborze – płatność gotówką, możliwy jest tylko i wyłącznie odbiór osobisty towarów. Towar należy odebrać w ciągu 4 dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku niespełnienia tego warunku, zamówienie zostanie anulowane.
 9. Opcja „Pay&Collect” polega na opłaceniu towaru z góry i osobistego odbioru w dogodnym dla Klienta terminie.
 10. Zamówienie zostaje realizowane po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym.

IV. Produkty:

 1. Ceny towarów podawane są w funtach brytyjskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT, cła oraz wszelkie inne składniki.
 2. Sklep sprzedaje tylko nowe, oryginalnie zapakowane produkty.
 3. Większość produktów posiada etykiety w języku polskim, sklep dołoży wszelkich starań, jeśli produkty, które Klient zakupił są preferowane z angielskimi etykietami.

V. Dostawa:

 1. Dostawa jest realizowana po otrzymaniu wpłaty, czas realizacji zamówienia to 4 dni robocze. W przypadku nie otrzymania towaru w ciągu 7 dni roboczych, prosimy o bezzwłoczny kontakt ze sklepem.
 2. Wysyłka towarów odbywa się za pośrednictwem RoyalMail lub kurierem DPD, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.
 3. Paczki powyżej 2kg będą wysyłane za pośrednictwem kuriera DPD.
 4. Koszty dostawy są dostępne w zakładce „Koszt dostawy” oraz przy realizacji zamówienia.
 5. W przypadku, kiedy przesyłka zostanie dostarczona uszkodzona do klienta proszę o niezwłoczny kontakt ze sklepem w celu oszacowania straty oraz znalezienia rozwiązania.

VI. Prawo odstąpienia od umowy:

 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14dni od otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny.
 2. Towar zwracany nie powinien posiadać śladów użytkowania, posiadać oryginalne, nienaruszone opakowanie. W innym przypadku towar nie zostanie przyjęty.
 3. Koszt wysyłki i opakowania pokrywa Klient.
 4. W przeciągu 7 dni Klient otrzymuje zwrot pieniędzy na konto.

VII. Reklamacje:

 1. Wszystkie reklamacje wad fabrycznych zakupionych towarów, prosimy o składanie za pośrednictwem drogi mailowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu towar zostanie wymieniony na nowy lub nastąpi zwrot pieniędzy za dany towar.
 2. Rozpatrywanie reklamacji może zająć do 14 dni.
 3. W toku rozpatrywania reklamacji zdjęcia kosmetyków mogą ułatwić nam pracę.
 4. Do przyjęcia reklamacji niezbędny jest zwrot towaru oraz okazania dowodu zakupu na stronie Dunia Organic.

VIII. Dane osobowe:

 1. Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem sklepu Internetowego jest właściciel sklepu.
 2. Dane osobowe przekazane właścicielowi sklepu podawane są dobrowolnie, z zastrzeżeniem, że złożenie zamówienia przez klienta jest niemożliwe bez podawania danych.
 3. Klient w każdej chwili może usunąć swoje dane osobowe z bazy danych sklepu, lecz w tym przypadku jest to jednoznaczne z usunięciem konta i brak możliwości składania zamówień na sklepie.
 4. W przypadku chęci usunięcia konta na sklepie Dunia Organic, prosimy o złożenie pisemnego wniosku drogą mailową lub pocztową na wskazany adres: 81 Spencer Court, Froghall Terrace, Aberdeen AB24 PG.
 5. Przetwarzanie danych osobowych Klienta w celach marketingowych wymaga wyrażenia przez niego odrębnej zgody.
 6. Więcej informacji na temat znajduję się w zakładce: „Polityki Prywatności”.

IX. Zmiana Regulaminu:

 1. Sklep może zmienić niniejszy regulamin z ważnych powodów prawnych i technicznych.
 2. Klienci, którzy są rejestrowani zostaną poinformowani o zmianie regulaminu w wiadomości e-mail, wysłanej na 14 dni przed wejściem w życie regulaminu w nowym brzmieniu, zaś innym użytkownikom – w komunikacie wyświetlanym na stronie głównej przez 14 dni przed wejściem jego w życie.
 3. W tym czasie, Klient ponownie musi zaakceptować lub odmówić akceptacji regulaminu.
 4. W razie braku akceptacji zmienionego regulaminu, Klient ma możliwość usunięcia Konta w każdym czasie.
 5. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian regulaminu realizowane są zgodnie z dotychczasową treścią regulaminu.

X. Postanowienia końcowe:

 1. Sklep prowadzony jest w języku polskim i angielskim.
 2. Wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, kompozycja tych elementów, znaki towarowe oraz inne, dostępne w sklepie internetowym stanowią przedmiot praw wyłącznych, w szczególności stanowią przedmiot ochrony praw autorskich i praw własności przemysłowej.
 3. W przypadku jakichkolwiek pytań i uwag dotyczących naszego sklepu, prosimy o kontakt mailowy na info@duniaorganic.com, lub telefoniczny: +447414899500.

Zwrot towaru

Możliwość zwrotu towaru do 14dni.

Darmowa dostawa*

Darmowa dostawa już od £45.00!

Szybka wysyłka

Wysyłka zamówienia do 48godzin

Odbiór osobisty

Możliwość odbioru osobistego w Aberdeen.

STREFA PROMOCJI - ZNIŻKI NAWET DO 70%!

Najlepsze promocje i rabaty na kosmetyki naturalne, ekologiczne i ziołowe oraz naturalne środki czystości do domu.

Dowiedz się więcej
Eliza Leszkowicz
Eliza Leszkowicz
2022-04-24
Przesyłka dotarła z lekkim opóźnieniem ze względu na przerwę świąteczną. Wszystko cudownie zapakowane, kilka próbek i przemiły liścik od sprzedawcy. Wszystkie produkty rewelacja! Zdecydowanie polecam zakupy w rym sklepie
Julita Patsy
Julita Patsy
2022-03-28
Bardzo szybka dostawa,dobrze zapakowane,paczka w idealnym stanie,produkt wysokiej jakosci,w paczce dodatkowo probki kosmetykow.Bardzo dziekuje!,bede u Was zamawiala.
Emilia Rocka
Emilia Rocka
2022-03-24
Always a pleasure! The delivery is super fast, items are fantastic and the deals are good. Thank you so much!
Paulina Krawiec
Paulina Krawiec
2022-03-09
The best customer service, super quick delivery. Highly recommend!! :)
Agnieszka Strug
Agnieszka Strug
2022-03-01
Definitely my favourite shop! Great selection of natural cosmetics. Quick delivery, excellent customer service. Few times some of the items has arrived damaged, but they've been quick replaced with new ones.
pani pr00fesor
pani pr00fesor
2022-02-13
Kocham! Błyskawiczna dostawa, pieknie zapakowane, w paczce próbki, kosmetyki w bardzo dobrych cenach, wiele kosmetyków których brakuje na innych stronach. Do tego możliwość zbierania punktów oraz dodatkowy kod rabatowy gdy się oznaczy sklep na instagramie. Nic dodać nic ująć. Żałuje ze nie znalazłam Duni wcześniej, mój ulubiony sklep online.
Ali Alicia
Ali Alicia
2022-02-12
All natural products so you are not confused 😉 great customer services, lots of samples, good prices 👍
Wredna Cwaniara
Wredna Cwaniara
2022-02-05
Wspaniały asortyment 🥰 same naturalne oraz najlepszej jakości kosmetyki! Nie zapomnę wspomnieć o wspaniałej obsłudze ❤
Marta Kłosowska
Marta Kłosowska
2022-01-18
Zamawialam wiele razy, szeroki wybor cudownych naturalnych produktow dla calej naszej rodzinki. Szybka wysylka. Dziekuje ♥️

Podziel się swoją opinią

Dunia Organic – Polskie, Naturalne kosmetyki UK

Dunia Organic LTD Comp. no. SC608208
81 Spencer Court
36 Frohall Terrace
AB24 3PG

© 2021 DUNIA ORGANIC LTD. All rights reserved Powered by Goroll.uk

0
  0
  Koszyk
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  0