O Duni

słów parę

Jak w każdej firmie, za marką Dunia Organic kryje się osoba. Właścicielką i założycielką jest Klaudia, która obecnie pracuje jako asystentka dentysty w Aberdeen w Szkocji i to właśnie dzięki jej pracy powstał ten sklep. Zainspirowana pacjentami, którzy przychodzili na usunięcie wypełnień amalgamatowych, otworzyła sklep, który sprzedaje kosmetyki naturalne i organiczne.  Ci wszyscy pacjenci swoimi historiami o ich naturalnym sposobie życia, przekonali Klaudię do otworzenia własnego biznesu.

Dunia Organic

początki sklepu i nazwa

Klaudia zawsze chciała otworzyć coś swojego, a decyzja o otwarciu sklepu otworzyła przed nią drzwi do nowego świata – świata w zgodzie z naturą. Od tamtej pory Klaudia zgłębia informacje na temat naturalnych i organicznych kosmetyków, żeby w przyszłości stworzyć swoją własną linię. 

Skąd nazwa? To proste, od imienia właścicielki: Klaudunia. Dunia jest pseudonimem z dzieciństwa, który do dnia dzisiejszego funkcjonuje w kręgu jej najbliższych przyjaciół i rodziny. Jak widzicie, Dunia postanowiła poszerzyć nieco swoje kręgi i podzielić się swoją wiedzą i pasją właśnie z Wami!

Dunia Organic Kosmetyki naturalne z naturalnego źródła
Dunia Organic sklep z organicznymi kosmetykami do pielęgnacji włosów ciała twarzy dla wegan

Sklep z kosmetykami organicznymi w UK

Na dzień dzisiejszy, jako sklep, skupiamy się na kosmetykach polskich producentów, ponieważ chcielibyśmy, aby osoby zamieszkujące Wielką Brytanię  mogły przekonać się na własnej skórze (dosłownie!), że to co polskie jest dobre. Chcielibyśmy także dać możliwość Polakom na emigracji zakupu polskich naturalnych produktów w UK. Lubimy współpracować z małymi firmami, które jeszcze nie zostały odkryte przez świat i dokładające wszelkich starań do tworzenia swoich produktów. To lubimy: minimalizm i staranność!

Organic Cosmetics Forever

— KLAUDIA „DUNIA” RUBASZEWSKA
Dunia Organic sklep online
Dunia Organic kosmetyki organiczne dla wegan i nie tylko sklep online w uk
Dunia Organic Cosmetics Forever kosmetyki organiczne dla wegan i nie tylko sklep online w uk
O FIRMIE

Dunia Organic Ltd
Właścicielka: Klaudia Rubaszewska
Numer Rejestracyjny: SC608208

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zakupów!

Phone: +44(0)7414899500
Email: info@duniaorganic.com