Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Phlov by Anna Lewandowska w UK

Ania Lewandowska jest bez wątpienia jedną z najsłynniejszych Polek. Można być w teamie Choda lub Lewandowska, ale trzeba to oddać obu Paniom, że ruszyły nas z kanapy. Z początku trenerki znane były właśnie dzięki treningom dla kobiet i nie tylko. Z czasem obie poszły dalej, choć dziś skupmy się na Ani.

Zdrowy tryb życia to nie tylko sport, ale też dieta i to, w jaki sposób dbamy o siebie i swoje ciało. Ona to rozumie i konsekwentnie dążyła do tworzenia projektów, które by pozwoliły naszym rodaczkom żyć zdrowiej i lepiej na wielu płaszczyznach. Dlatego wymyśliła najpierw Food by Ann, które też dostaniecie u nas, by następnie spełnić swoje wielkie marzenie o marce kosmetyków, które będą zdrowe, wegańskie, naturalne i przede wszystkim bezkompromisowe w kwestii jakości. Tak właśnie narodził się Phlov by Anna Lewandowska (czyt. Flō).

Naturalna pielęgnacja bez kompromisów.

Przy projektowaniu tych wysokojakościowych kosmetyków, Lewandowskiej pomogła Justyna Żukowska-Bodnar, która odpowiada też za sukces marki Alkmie. To właśnie pod jej przewodnictwem Phlov dba o takie wartości jak troska o środowisko, wielozadaniowość kosmetyków i duże natężenie naturalnych składników aktywnych w formułach.

Składniki, które znajdziesz w produktach od Anny Lewandowskiej, to m.in. SLIMASTEVIA®, FISION® PENTA FRUIT V, KOMBUCHKA™, Easyliance®, NaturePep® Quinoa, Sensityl™.

Nie tylko kosmetyki są eko, opakowania także tworzone są w duchu less waste, z dbałością o planetę.

Co z Phlov znajdziesz u Duni?

Marka ta ma w swoim asortymencie zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, jak i ciekawe akcesoria, takie jak masażer do twarzy czy miękkie, bawełniane ręczniki do twarzy.

Po treningu z Anią przyda się balsam wzmacniający jego efekty lub balsam z technologią lipo-transformacji, który ogranicza wzrost grubości tkanki tłuszczowej.

Znajdziesz u nas też całkiem pokaźną kolekcję wegańskich perfum od Phlov.

A jeśli lubisz na skórze efekt glow, wtedy z pewnością przypadnie Ci do gustu SUNNY PEARL.